• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Dnia 26.04.2021 roku klasy 1r i 1l, podczas telekonferencji z Turcją, uczestniczyły w wirtualnej podróży do Francji.  W trakcie wyjazdu młodzież obu szkół wymieniała się spostrzeżeniami, oczekiwaniami oraz obliczała najkrótszą i  najtańszą trasę przejazdu.

Uczestnicy, z lotniska Charles De Gaulle International Airport w Paryżu, udali się w kierunku Wieży Eiffla, a następnie do muzeum w Luwrze i na Pola Elizejskie. W ramach doskonalenia umiejętności technicznych, wykorzystano programy graficzne do fotomontażu zdjęć. W celu kształtowania kompetencji językowych, uczniowie opisywali wybrane arcydzieło muzealne według wytycznych z maturalnego egzaminu ustnego.

Uczestnicy międzynarodowej wycieczki on-line do Paryża komunikowali się w  języku angielskim.

Organizatorem nietypowej lekcji była pani Monika Olędzka przy wsparciu pani Ceren Naipoglu i pani Kamili Wereszczyńskiej.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com