• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

VI Liceum Ogólnokształcące

3F – wychowawca Piotr Wójcikowski

Baryła Dawid Mirosław, Gałecka Kamila Katarzyna, Giziński Karol, Jastrzębska Milena, Jastrzębska Paulina Weronika, Jóźwik Błażej, Jóźwik Zuzanna Gabriela, Karolewska Paulina, Konopka Bianca, Kowalczyk Julia Patrycja, Krycka Klaudia , Łęczycki Kacper Dawid, Magdziak Julia , Mazurczak Karolina, Mazurczak Karolina, Mazurek Julia Weronika, Michalak Ewa Katarzyna, Myszka Izabela, Nasiłowska Olga, Ochnio Mateusz, Połok Patrycja, Skwierczyńska Mirella, Stanek Natalia, Staniszewska Alicja, Szajdziuk Maja, Trzeciak Paulina, Wołoszka Klaudia, Wójcik Julia, Wójcik Natalia

 

Technikum nr 2

4A – wychowawca Robert Borkowski

Augustyniak Martyna, Bogusz Izabela, Borkowska Katarzyna, Boruc Andżelika, Bujalski Patryk, Chmielewska Weronika, Cymerman Dominika, Czop Weronika, Grochowski Bartosz, Hodovaniuk Yuliya, Korycińska Sylwia, Kozak Jakub, Krogul Dawid, Kucińska Weronika, Łęczycka Sylwia Magdalena, Markiewicz Michał, Parobczyk Beata, Radzikowska Weronika, Rosa Karolina, Sobiczewska Sylwia, Sokołowska Anna Maria, Sołoniewicz Izabela, Starak Aleksandra , Szcześniak Natalia Nicole, Walczuk Karolina, Wasiluk Paulina, Złoch Joanna

4C – wychowawca Jolanta Iwaniuk

Boguszewski Robert, Borkowska Martyna Małgorzata, Czajka Rafał, Dzioba Alicja Katarzyna, Golec Kamil Łukasz, Jarząb Natalia, Jastrzębska Natalia, Kosyl Konrad Wiktor, Kozłowski Patryk, Kruk Aleksandra Anita, Michalak Tatiana Katarzyna, Mioduska Martyna, Mularczyk Natalia Katarzyna, Ostapowicz Aleksandra, Pazdyga Szymon Jakub, Postek Paulina, Radzikowski Arkadiusz, Rychlik Agata, Sitarz Natalia Dominika, Talacha Michał , Talarek Marlena, Uziembło Kinga, Wielgórska Dominika, Zdanowski Paweł, Żochowska Sylwia

 

4L – wychowawca Renata Kulik

Altin Jakub Saim, Bednarczyk Damian, Borkowski Jacek, Celińska Magdalena, Duczek Natalia Paulina, Gałecka Natalia , Grudzień Mikołaj Michał, Habib Mateusz, Jastrzębska Patrycja, Jastrzębski Mateusz, Jezierska Milena, Kicman Jakub Piotr, Koć Ewelina Bożena, Krakowiak Patryk, Krasuska Martyna, Kruk Cezary Mikołaj, Kruszewska Marta, Lipiński Adam, Michalski Jakub, Mitrzak Martyna Magdalena, Niewęgłowski Mateusz, Nowosielski Maciej, Orzyłowska Maria, Prochenka Karolina, Pytlak Piotr Łukasz, Rzążewska Paulina, Surudo Konrad, Wasilewska Weronika, Żółkowski Artur

4R – wychowawca Wioletta Pieńkowska

Abramowicz Sandra, Borkowska Angelika, Centkowski Rafał Damian, Dąbrowska Natalia Miranda, Dziak Kacper, Dziewulska Katarzyna, Grabowski Piotr, Grochowska Natalia, Iwanowska Adrianna, Jasińska Kinga, Jastrzębski Marcin Mariusz, Kafara Paulina, Kisielińska Magdalena Weronika, Kita Paulina Weronika, Kozak Natalia, Kulwas Maria, Łęczycki Adrian, Mańkowska Kamila, Mazur Natalia, Okniński Jakub, Okniński Łukasz Piotr, Olkowicz Katarzyna Zuzanna, Paczoska Klaudia, Płatek Dominika Julia, Pogonowska Ewelina, Radzikowska Paulina, Soćko Artur, Szajkowski Bartosz Łukasz, Zwolińska Aleksandra

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com