• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci i Przyjaciele „Ekonomika” Jubileusz3

30 maja 2019 r. będziemy obchodzić Jubileusz 50-lecia nadania naszej Szkole imienia Mikołaja Kopernika i pierwszego sztandaru. Pragniemy, w czasie przygotowań do tej uroczystości napisać publikację jubileuszową, w której umieścimy najcenniejsze zdjęcia i informacje z życia uczniów i pracowników szkoły. Intencją naszych działań jest nie tylko podtrzymywanie tradycji szkoły, ale także przedstawienie „historii mniej znanej”, integracja absolwentów i nauczycieli, ze wzruszeniem i sympatią wspominających lata szkolne. 

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przesyłanie nam wartościowych dla Państwa zdjęć, pamiątek, zapisków, które będziemy mogli wykorzystać w publikacji. Zachęcamy do pisania wspomnień związanych z nauką lub pracą w szkole i przesyłanie ich do końca stycznia 2019 roku drogą elektroniczną - zsp2siedlce@wp.pl lub pocztową – ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika ul. K. Osińskiej 8 08-110 Siedlce. 

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w uroczystościach związanych ze Złotym Jubileuszem, do rozmów i wspomnień o szkole, swoich nauczycielach, koleżankach i kolegach.

 

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com