Warsztaty : Tworzenie reklamy akustycznej i fotografii artystycznej

30.03.2023 klasa 1R uczestniczyła w nietypowych warsztatach tworzenia reklamy radiowej i prasowej.
Zaproszeni instruktorzy stworzyli ciemnię, gdzie uczniowie przygotowali kompozycje z naturalnych elementów i poprzez błysk światła wykonali fotogramy. Zanurzali je następnie w specjalnych płynach utrwalających i interpretowali kształty, które wybrali wcześniej do wykonania wybranej reklamy. Druga część zajęć polegała na wybijaniu odpowiednich rytmów na Djembe [wym. dżembe] lub jembe, czyli instrumentach muzycznych z Afryki, stanowiących rodzaj kielicha jednomembranowego. Celem było stworzenie reklamy akustycznej, na przykład w formie dżingla lub sloganu reklamowego na kanwie melodii dla danego produktu lub firmy.
Warsztaty dały uczestnikom bardzo dużo satysfakcji i pokazały niestandardowe formy pracy dla kierunku technik reklamy.


Monika Olędzka

Data publikacji: 30 marca 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności