Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu

W dniu 27 X 2022 r. odbył się w ZSP nr 2 szkolny etap kolejnej olimpiady logistycznej, w której postanowili spróbować swoich sił nasi technicy logistycy. Przypominamy, że w dniu 21 X 2022 r. odbył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z siedzibą w Poznaniu.

Patronat Merytoryczny nad Ogólnopolską Olimpiadą Logistyczną organizowaną przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu sprawują:

ü The Chartered Institute of Logistics and Transport – Polska: organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie.

ü Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej – jedna z najstarszych organizacji naukowo-technicznych (założona w 1919 r.), zrzeszających inżynierów i techników specjalności związanych z transportem drogowym i kolejowym.

ü Polska Unia Transportu – ogólnopolska organizacja pracodawców zrzeszająca podmioty związane z rynkiem transportu drogowego, spedycji, logistyki i produkcji.

W OOL wzięło udział 21 uczniów z ZSP nr 2:

Klasa 3L (7 ucz.): Szymon Cieciera, Patrycja Chmielewska, Oliwia Iwanowska, Róża Jagła, Aneta Jankowska, Aleksandra Pawlusiewicz, Magdalena Tarkowska,

Klasa 4 LP (7 ucz.): Piotr Gotowicki, Aleksandra Kiszko, Natalia Kalinowska, Klaudia Koziestańska, Weronika Kosieradzka, Oliwier Orzyłowski, Mateusz Tosiński,

Klasa 4 LG (7 ucz.): Alan Czyżkowski, Mateusz Janeczek, Rafał Lenartowicz, Julia Ławecka, Beata Piekart, Eryk Prokopiak, Julia Oszewska.

Mamy nadzieję na zakwalifikowanie się naszych logistyków do etapu okręgowego, a potem do finału.

Data publikacji: 27 października 2022 - KK