• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Uczennica kl. I lg Karolina Zdzieborska zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Young Oyama’s Cup. Turniej odbył się 19.10.2019 r. w Bydgoszczy. W zawodach udział wzięło 270 zawodników z Polski i zagranicy. Karolina Zdzieborska trenuje karate Kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Życzymy Jej sukcesów w kolejnych turniejach  karate.

Uczennica kl. I lg Karolina Zdzieborska zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Young Oyama’s Cup. Turniej odbył się 19.10.2019 r. w Bydgoszczy. W zawodach udział wzięło 270 zawodników z Polski i zagranicy. Karolina Zdzieborska trenuje karate Kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Życzymy Jej sukcesów w kolejnych turniejach  karate.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com