• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

16.10.2018 na terenach nad Siedleckim Zalewem Muchawka rozegrane zostały Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały i awansowały do Finału Mazowsza. W konkurencji startowało 13 sztafet.
Skład sztafety: Aneta Płatek IV C, Sylwia Płatek IV C, Laura Konopka IV A, Julia Kuczyńska III F, Martyna Augustyniak III A, Ewelina Pogonowska III R, Stawska Olga I F, Kozioł Marlena IA, Wasilewska Ewa IA.
Chłopcy zajęli 7 miejsce na 16 sztafet. Skład sztafety: Emil Kołodziejczyk IV L, Barszcz Michał I L, Ługowski Maciej I L, Romaniuk Igor I R, Donacki Adam I R, Nowosielski Maciej III L, Kruk Cezary III L, Golec Kamil III C, Grabarek Mateusz II L, Cabaj Jakub II L, Kamiński Michał I R.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com