• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

20.09.2018 na siedleckim stadionie zostały rozegrane zawody siedleckiej Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięło udział 42 uczniów z naszej szkoły. I miejsce w skoku w dal dziewcząt zajęła Marlena Kozioł, która wynikiem 4, 66 m pobiła dotychczasowy rekord szkoły. Także sztafeta 4x 100m dziewcząt w składzie: Stawska Olga, Płatek Aneta, Płatek Sylwia i Marlena Kozioł zajęły I miejsce. Mateusz Michalak zajął II miejsce w skoku w dal, a Dawid Krogul zajął III miejsce w pchnięciu kulą 6kg. Sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Adam Donacki, Krystian Adamiak, Łukasz Kosieradzki i Mateusz Michalak również okazała się najlepsza. Ostatecznie po I rzucie Ligi Lekkoatletycznej dziewczęta zajmują III miejsce na 16 zespołów, a chłopcy II na 17 zespołów.

Lista zawodników

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com