• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Zostań wolontariuszem IX Biegu Siedleckiego Jacka, który odbędzie się 26.08.2018. Jeśli lubisz wyzwania, chcesz poznać nowych ludzi, chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja dużej imprezy masowej i przede wszystkim jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi to jest to praca dla Ciebie. Na czym polega?  Praca w puncie odżywiania lub nawadniania polega na podawaniu potrzebującym biegaczom wody lub batonika. Praca w depozycie polega na opiece nad rzeczami pozostawionymi przez biegaczy. Praca w sekcji informacyjnej polega udzielaniu informacji gdzie i co jest (często w biegach uczestniczą ludzie z terenu  Polski i z za granicy Praca na mecie polega na podawaniu wody i dekorowaniu medalami wbiegających na metę. Reszty dowiecie się na spotkaniu informacyjnym.  Od lat uczniowie naszej szkoły sprawdzają się w tej roli. W zamian otrzymasz pamiątkowa koszulkę, certyfikat, wejściówkę do aqua parku i posiłek. Zgłoszenia proszę przesyłać na librusie do Małgorzaty Hołubiec – telefon i rozmiar koszulki.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com