• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

3.06.2018 na stadionie przy ulicy Prusa została rozegrana sztafeta drużyn 5-osobowych na dystansie 10,5 km z okazji 105 rocznicy siedleckiej Dwójki. Wystartowały dwie sztafety reprezentujące naszą szkołę. Ekonomik Uczniowie i Ekonomik Nauczyciele. Startowało wiele mocnych grup biegowych, takich jak: Youlo Run Team Siedlce, Skórzec Biega, KS Feniks czy Pogoniaki. Bardzo mocna okazała się również sztafeta naszych uczniów, bo zajęła wysokie drugie miejsce przegrywając tylko ze sztafetą Pogoni. Wśród uczestników biegu rozlosowano nagrody w postaci karnetów ufundowanych przez CrossFit G4. Szczęście sprzyjało uczniom Ekonomika, bo w ich ręce trafiły aż 3. Pomysłodawcą i organizatorem  imprezy sportowej był nasz absolwent Rafał Wysocki. Więcej informacji i zdjęć na stronie: www.105km.pl

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com