Zlote technikum 2020

Rekordy uczniów ZSP nr 2

24.11.2019 r. w Wiśniowej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin. Wzięło w niej udział 120 zawodników z całej Polski. Uczennica kl. I lg Karolina Zdzieborska po bardzo dobrej walce pokonała reprezentantkę z Łodzi, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski Karate Kyokushin. Potwierdziła swoją wysoką formę, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość w zawodach w kraju i za granicą.

Uczennica kl. I lg Karolina Zdzieborska zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Young Oyama’s Cup. Turniej odbył się 19.10.2019 r. w Bydgoszczy. W zawodach udział wzięło 270 zawodników z Polski i zagranicy. Karolina Zdzieborska trenuje karate Kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Życzymy Jej sukcesów w kolejnych turniejach  karate.

Uczennica kl. I lg Karolina Zdzieborska zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Young Oyama’s Cup. Turniej odbył się 19.10.2019 r. w Bydgoszczy. W zawodach udział wzięło 270 zawodników z Polski i zagranicy. Karolina Zdzieborska trenuje karate Kyokushin w Akademii Sztuk Walki Jacka Szymańskiego. Życzymy Jej sukcesów w kolejnych turniejach  karate.

16.10.2018 na terenach nad Siedleckim Zalewem Muchawka rozegrane zostały Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały i awansowały do Finału Mazowsza. W konkurencji startowało 13 sztafet.
Skład sztafety: Aneta Płatek IV C, Sylwia Płatek IV C, Laura Konopka IV A, Julia Kuczyńska III F, Martyna Augustyniak III A, Ewelina Pogonowska III R, Stawska Olga I F, Kozioł Marlena IA, Wasilewska Ewa IA.
Chłopcy zajęli 7 miejsce na 16 sztafet. Skład sztafety: Emil Kołodziejczyk IV L, Barszcz Michał I L, Ługowski Maciej I L, Romaniuk Igor I R, Donacki Adam I R, Nowosielski Maciej III L, Kruk Cezary III L, Golec Kamil III C, Grabarek Mateusz II L, Cabaj Jakub II L, Kamiński Michał I R.

19.10.2018 w Kamionie rozegrane zostały Finały Mazowsza w sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze dziewczyny zajęły wysokie 4 miejsce na 13 drużyn. Niewiele brakowało do medalu. Skład drużyny: Płatek Aneta I V C, Płatek Sylwia IV C, Konopka Laura IV A, Kuczyńska Julia III F, Augustyniak Martyna III A, Pogonowska Ewelina III R, Kucińska Weronika III A, Chodzyńska Natalia II L, Stawska Olga IF, Wasilewska Ewa IA, Kozioł Marlena IA.

11.10.2018 na terenach nad Siedleckim Zalewem Muchawka zostały rozegrane Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. W biegach wzięło udział 20 uczniów z naszej szkoły. Wśród najlepszych 7 miejsce zajęła Sylwia Płatek z kl. IV C , 9 miejsce Aneta Płatek z klasy IV C – na dystansie 1000 m, na dystansie 2000 m - 4 miejsce zajęła Julia Kuczyńska z klasy III F, na dystansie 1500 m - 7 miejsce zajął Igor Romaniuk z klasy 1R. Wymienieni uczniowie uzyskali awans na finał Mazowsza w kwietniu. Drużynowo dziewczęta zajęły 5 miejsce na 24 zespoły, a chłopcy 6 miejsce na 23 zespoły.

Lizsta zawodników