medal

Rekordy uczniów ZSP nr 2

22.09.2017 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Prusa odbył się I rzut Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięło udział 35 uczniów. Aneta Płatek zajęła I miejsce w biegu na dystansie 100m, Mateusz Michalak wygrał skok w dal. Drugie miejsce zajęła Sylwia Płatek na dystansie 400m, Emil Grodzki zajął trzecie miejsce w pchnięciu kulą 6,25 kg.
Gratulujemy!

Lista osób biorących udział w I rzucie Ligi Lekkoatletycznej

15.09.2017 na stadionie ARM przy ul. Prusa uczniowie Ekonomika zajęli II miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjny Szkół Ponadgimnazjalnych z okazji obchodów „Dni Siedlec” w kategorii ponadgimnazjalne.
W tym:
I miejsce szóstki piłkarskie chłopców,
II miejsce koszykówka dziewcząt,
II miejsce sztafeta 4x 400m dziewcząt,
II miejsce siatkówka dziewcząt,
II miejsce siatkówka chłopców,
IV miejsce sztafeta 4x 800m chłopców,
V miejsce koszykówka chłopców.

5.06.2017r. w Sali gimnastycznej II LO w Siedlcach rozegrany został turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce w koszykówce dziewcząt. Ekonomik w składzie: Monika Dziołak IIF, Aleksandra Jaszczuk IIIA, Monika Kobylińska IA, Aleksandra Prochenka IIA, Katarzyna Borkowska IA, Karolina Wrzosek IIR, Klaudia Wyżywniak IIIA, Paulina Radzikowska IR, zajął II miejse. Monika Dziołak została uznana przez organizatorów najlepszą zawodniczą zespołu i otrzymała pamiątkową statuetkę. Zespół EKONOMIKA otrzymał wspaniały puchar, zawodniczki pamiątkowe medale (srebrne) i koszulki. Gratulujemy!

W piątek 19.05.2017 odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna i Mistrzostwa Regionu w Lekkatletyce o Puchar Prezesa SZS.
Dziewczęta:
2miejsce w biegu na dystansie 100m Aneta Płatek- nowy rekord szkoły 13,37
3 miejsce na tym samym dystansie Sylwia Płatek,
3 miejsce w pchnięciu kulą 3kg i nowy rekord szkoły9,60 m- Magdalena Kisielińska,
1 miejsce sztafeta 4x100m w składzie: Weronika Kucińska, Sylwia Płatek, Aneta Płatek, Ewelina Turowska- rekord szkoły 53,44s
1 miejsce w rzucie oszczepem Dawid Krogul-nowy rekord szkoły.- 48, 65 m
Po podsumowaniu Mistrzostw Regionu dziewczęta zajęły 3 miejsce na 19 zespołów, natomiast chłopcy 5 na 22 zespoły.
W Lidze lekkoatletycznej dziewczęta zajęły 3 miejsce na 36 zespołów, a chłopcy 10 na 40 zespołów.

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Siedlcach odbyły się biegi uliczne. Start i meta znajdowały się na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Na starcie pojawiło się kilkuset biegaczy z Siedlec i regionu, w tym również uczniowie EKONOMIKA rywalizowali w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce.
Naszą szkołę w tym dniu reprezentowali: Katarzyna Zabłocka IIIA, Joanna Trębicka IIIA, Weronika Chmielewska IA, Joanna Głuchowska IIIA, Patrycja Kłoczek IIIA, Katarzyna Borkowska IA, Kinga Jasińska IR, Joanna Złoch IA oraz Sylwia Płatek kl. II c, która zajęła II miejsce indywidualnie oraz Aneta Płatek IIC, która zajęła III miejsce indywidualnie. Chłopcy stawili się równie licznie: Patryk Jasiński IIL, Patryk Kosieradzki IIL, Marcin Stosio IIL, Emil Kołodziejczyk IIL, Dominik Gołębiowski, Mateusz Romański IIL, Niebrzegowski Artur IIA, Michał Wojciechowski IIA.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.