Rekordy uczniów ZSP nr 2

19.10.2018 w Kamionie rozegrane zostały Finały Mazowsza w sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze dziewczyny zajęły wysokie 4 miejsce na 13 drużyn. Niewiele brakowało do medalu. Skład drużyny: Płatek Aneta I V C, Płatek Sylwia IV C, Konopka Laura IV A, Kuczyńska Julia III F, Augustyniak Martyna III A, Pogonowska Ewelina III R, Kucińska Weronika III A, Chodzyńska Natalia II L, Stawska Olga IF, Wasilewska Ewa IA, Kozioł Marlena IA.

16.10.2018 na terenach nad Siedleckim Zalewem Muchawka rozegrane zostały Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały i awansowały do Finału Mazowsza. W konkurencji startowało 13 sztafet.
Skład sztafety: Aneta Płatek IV C, Sylwia Płatek IV C, Laura Konopka IV A, Julia Kuczyńska III F, Martyna Augustyniak III A, Ewelina Pogonowska III R, Stawska Olga I F, Kozioł Marlena IA, Wasilewska Ewa IA.
Chłopcy zajęli 7 miejsce na 16 sztafet. Skład sztafety: Emil Kołodziejczyk IV L, Barszcz Michał I L, Ługowski Maciej I L, Romaniuk Igor I R, Donacki Adam I R, Nowosielski Maciej III L, Kruk Cezary III L, Golec Kamil III C, Grabarek Mateusz II L, Cabaj Jakub II L, Kamiński Michał I R.

11.10.2018 na terenach nad Siedleckim Zalewem Muchawka zostały rozegrane Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. W biegach wzięło udział 20 uczniów z naszej szkoły. Wśród najlepszych 7 miejsce zajęła Sylwia Płatek z kl. IV C , 9 miejsce Aneta Płatek z klasy IV C – na dystansie 1000 m, na dystansie 2000 m - 4 miejsce zajęła Julia Kuczyńska z klasy III F, na dystansie 1500 m - 7 miejsce zajął Igor Romaniuk z klasy 1R. Wymienieni uczniowie uzyskali awans na finał Mazowsza w kwietniu. Drużynowo dziewczęta zajęły 5 miejsce na 24 zespoły, a chłopcy 6 miejsce na 23 zespoły.

Lizsta zawodników

20.09.2018 na siedleckim stadionie zostały rozegrane zawody siedleckiej Ligi Lekkoatletycznej. W zawodach wzięło udział 42 uczniów z naszej szkoły. I miejsce w skoku w dal dziewcząt zajęła Marlena Kozioł, która wynikiem 4, 66 m pobiła dotychczasowy rekord szkoły. Także sztafeta 4x 100m dziewcząt w składzie: Stawska Olga, Płatek Aneta, Płatek Sylwia i Marlena Kozioł zajęły I miejsce. Mateusz Michalak zajął II miejsce w skoku w dal, a Dawid Krogul zajął III miejsce w pchnięciu kulą 6kg. Sztafeta 4x100m chłopców w składzie: Adam Donacki, Krystian Adamiak, Łukasz Kosieradzki i Mateusz Michalak również okazała się najlepsza. Ostatecznie po I rzucie Ligi Lekkoatletycznej dziewczęta zajmują III miejsce na 16 zespołów, a chłopcy II na 17 zespołów.

Lista zawodników

W Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się 14.09.2018 zajęliśmy II miejsce za Królówką i przed Elektrykiem.
I miejsce zajęły dziewczęta w piłce sitkowej dziewcząt,
II miejsce sztafeta 4x 400m dziewcząt,
II miejsce piłka siatkowa chłopców,
III miejsce sztafeta 4x 800m chłopców.
Wszyscy medaliści dostali pamiątkowe koszulki, a szkoła worek piłek i Puchar.

Lista uczestników