• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 08.11.2017 w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce. Pierwszym etapem przygotowań był wybór Komisji Wyborczej w tajnym głosowaniu spośród członków Samorządu Uczniowskiego. Zgodnie z ordynacją wyborczą naszej szkole przysłygują trzy mandaty. Do MRM kandydowało pięcioro uczniów, którzy zaprezentowali się rozwieszając swoje plakaty wyborcze na terenie szkoły. Gosowanie trwało w godzinach od 10:00 do 14:30. Prawo głosu mieli wszyscy uczniowie naszej szoły. Każdy z uczniów otrzymał od Komisji Wyborczej jedną kartę do głosowania ostemplowaną pieczątką szkoły, potwierdzając jej odbiór na spisie wyborców. Głosujący stawiał w pustym polu, przy nazwisku kandydata, którego popiera, znak „X”. Do głosowania mogli przystąpic tylko uczniowie, którzy poświadczyli swoją tożsamość dowodem osobistym lub legitymacją szkolną. Po przeliczeniu głosów okazało się, że najwięcej wyborców miała Beata Jasińska z klasy 1c, następnie Bartłomiej Wysokiński z klasy 3c i Konrad Kosyl z klasy 2c.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w reprezentowaniu naszej szkoly na forum Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com