Plan pracy Samorządu Uczniowskiego

Każdego roku w naszej szkole obchodzimy święto zakochanych. W tym roku część uczniów postanowiła uczcić ten dzień czerwonym akcentem ubioru. Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Nauczycielom i uczniom rozdawane były walentynkowe cukierki, a z głosników szkolnego radiowęzła na przerwach można było posłuchać fajnej muzyki przygotowanej przez członków sekcji muzycznej Samorządu Szkolnego.

Samorząd Uczniowski poraz kolejny zorganizował w naszej szkole kiermasz książek, który odbył się w  dniach 6-7.09.2018. Uczniowie skorzystali z możliwosci zakupu podręczników szkolnych po atrakcyjnych cenach. Kiermasz cieszył się dużą popularnością,  a sprzedający wykazali się umiejetnościami marketingowymi i handlowymi.

Informujemy, że dnia 8.03.2018 w naszj szkole zostanie przeprowadzona akcja sprzedaży ciasta, które przygotują uczniowie naszej szkoły. Celem tego wydarzenia jest zdobywanie środków na działalność Samorzadu Szkolnego.
Równie gorąco zachęcamy nauczycieli aby właczyli się w naszą akcję.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 po zmianie:

Artur Soćko kl.2r - PRZEWODNICZĄCY
Dorota Ratuska kl.2f - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO