W dniu 11.10.19 w naszej szkole odbyła się akademia z okazji święta Edukacji Narodowej.

Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, które zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela.

Po zakończeniu uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili groby nauczycieli naszej szkoły, na których zapalili znicze.

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego

Dnia 5 i 6 września w naszej szkole odbył się kiermasz książek, na którym uczniowie Ekonomika mieli możliwość zakupienia podręczników szkolnych po atrakcyjnych dla nich cenach. Kiermasz cieszył się dużą popularnością wśród uczniów.

Rok szkolny uważamy za otwarty. Powodzenia!

Każdego roku w naszej szkole obchodzimy święto zakochanych. W tym roku część uczniów postanowiła uczcić ten dzień czerwonym akcentem ubioru. Samorząd Szkolny zorganizował pocztę walentynkową. Nauczycielom i uczniom rozdawane były walentynkowe cukierki, a z głosników szkolnego radiowęzła na przerwach można było posłuchać fajnej muzyki przygotowanej przez członków sekcji muzycznej Samorządu Szkolnego.

Samorząd Uczniowski poraz kolejny zorganizował w naszej szkole kiermasz książek, który odbył się w  dniach 6-7.09.2018. Uczniowie skorzystali z możliwosci zakupu podręczników szkolnych po atrakcyjnych cenach. Kiermasz cieszył się dużą popularnością,  a sprzedający wykazali się umiejetnościami marketingowymi i handlowymi.

Informujemy, że dnia 8.03.2018 w naszj szkole zostanie przeprowadzona akcja sprzedaży ciasta, które przygotują uczniowie naszej szkoły. Celem tego wydarzenia jest zdobywanie środków na działalność Samorzadu Szkolnego.
Równie gorąco zachęcamy nauczycieli aby właczyli się w naszą akcję.