medal

Artur Soćko kl. 1R

Opiekun Samorządu Uczniowskiego - p. Aneta Baran

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego

W dniu 6 września 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Giełdę podręczników”. Zainteresowani uczniowie mogli kupić niezbędne do nauki podręczniki od starszych kolegów bądź sprzedać je młodszym. Inicjatywa ta spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów.

4 grudnia w naszej szkole było naprawdę mikołajkowo. Uczniowie z wielu klas chętnie włączyli się w akcję rozpropagowaną przez SU. Każdy, kto założył w tym dniu czapkę Mikołaja, zwolniony był z pytania i niezapowiedzianych kartkówek. Ale tak naprawdę liczyły się dobre humory i roześmiane Mikołajowe buzie. Najwięcej Mikołajów było w klasach: IC, IIC, IIF, IIIC.

3 listopada 2015 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Frekwencja wyborcza wyniosła 60% spośród 525 uczniów uprawnionych do głosowania. Młodzieżowymi Radnymi z Ekonomika zostali:

• Karolina Kadźmierczak, kl. IIA
  • Piotr Leśniak, kl. IIC
  • Paulina Anusiewicz, kl. IIIC

Członkowie Samorządu Uczniowskiego w pierwszym tygodniu nauki zorganizowali Szkolną Giełdę Podręczników. Uczniowie mogli kupić podręczniki od starszych kolegów bądź sprzedać młodszym. Giełda cieszyła się ogromną popularnością.