medal

KoperEk to szkolna gazetka dla Was i o Was. Redagowana przez uczniów Ekonomika, pod opieką p. Hanny Sienkiewicz-Kaya, ukazuje się co dwa miesiące. W każdym numerze możecie przeczytać interesujące artykuły z życia szkoły, Siedlec i okolic i nie tylko; w każdym wydaniu znajdziecie ciekawostki, wywiady, opinie ekspertów, listy do redakcji, porady oraz całe mnóstwo rozrywki; krzyżówki, łamigłówki, zdjęcia, rysunki, komiksy, rankingi, i wiele, wiele innych! Każdy w Koperku znajdzie coś dla siebie!

Jeżeli chcesz przysłać do nas swój artykuł, zdjęcie, list, chcesz się podzielić z nami Twoimi obserwacjami, napisz do nas!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat "Koperka": wypełnij ankietę!

24 czerwca 2013 r.- zajęliśmy 2 miejsce w konkursie gazetek szkolnych „Wielka Czcionka 2013”!!!

Konkurs był organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Radio Podlasie, a uroczystość wręczenia nagród miała miejsce w gmachu Ministerstwa Edukacji na Alei Szucha w Warszawie i była transmitowana na żywo w Radio Podlasie.

Z rąk Sekretarza Stanu Tadeusza Sławeckiego otrzymaliśmy nagrody i dyplom oraz usłyszeliśmy wiele pochwał i zachwytów. Jesteśmy bardzo dumni, że nasza ciężka praca została zauważona i doceniona, tym bardziej, że do konkursu zgłosiło się aż 700 prac!

Po uroczystości zaproszono nas do zwiedzania gmachu Telewizji Polskiej- więcej zdjęć  z całego dnia możecie oglądać na Koperkowym Facebooku.

KoperEk najlepszy!

Nasza gazetka szkolna KoperEk po raz drugi została wyróżniona w konkursie gazetek szkolnych Wielka Czcionka, organizowanym przez Radio Podlasie24. W tym roku zdobyliśmy I miejsce! Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce na żywo na antenie Radia Podlasie 23 czerwca 2014r. Cieszymy się, że nasza ciężka praca została doceniona, a nagroda (laptop ufundowany przez firmę Intel), pomoże nam w dalszym ciągu realizować pasje i marzenia związane z dziennikarstwem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i przeczytania o tym wydarzeniu na stronie Radia Podlasie.

yandex speedигровие ноутбукиновая сковородаlenovo ideapad цена