• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

9 marca 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Literackiego „PROZAK”. Założycielem i pomysłodawcą jest Pan Bartosz Szumowski - redaktor i autor wielu opowiadań. Powód postania klubu to głównie doskonalenie umiejętności pisarskich. To nie jest jednak kurs dobrego pisania, tylko miejsce, w którym każdy miłośnik pisania, niezależnie od wieku i dorobku literackiego, może pochwalić się swoimi tekstami, a także znaleźć inspirację. Dzielenie się pomysłami z doświadczonymi autorami może być cenne dla każdego początkującego pisarza. Zachęcam do przyłączenia się do nas oraz zabrania ze sobą innych zainteresowanych osób. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu. Miejsca na pewno nie zabraknie!
Aneta Olszewska kl. 4a

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com