• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 27.02.2019 r. w czytelni szkolnej odbył się „Turniej wiedzy o literaturze młodzieżowej”, w którym wzięły udział dwuosobowe drużyny z klas pierwszych. Pytania do turnieju przygotowali uczniowie z kl. 2 F: Julia Magdziak, Paulina Trzeciak, Kacper Łęczycki. Treść pytań dotyczyła literatury fantasy, literatury obyczajowej oraz lektur. Uczestnicy rywalizowali o miano najlepszych znawców literatury młodzieżowej. Najwięcej punktów zdobyły uczennice z kl. 1R (Aleksandra Kazanecka, Natalia Rosa), II miejsce zajęła drużyna z kl. 1F (Natalia Lipińska, Kinga Borkowska), III miejsce – drużyna z kl. 1C (Filip Mamcarz, Dominika Filip). Gratulujemy! Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy dyplomy. Turniej poprowadziła Julia Magdziak z kl. 2F. Uczestnikom kibicowali uczniowie z kl. 1L z wychowawczynią. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com