• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W sobotę 19 maja byłam na 9. Warszawskich Targach Książki, które odbywały się na Stadionie Narodowym. To już moja druga wizyta i… po raz kolejny impreza czytelnicza mnie zachwyciła. Na stadionie było mnóstwo czytelników. W ciągu kilku godzin, które tam spędziłam, miałam okazję poznać wiele znanych postaci i autorów. Uczestniczyłam w kilku spotkaniach autorskich, zwiedzałam stoiska pełne nowości wydawniczych. Całemu wydarzeniu towarzyszył radosny hałas i tłok - jednak to był najlepiej spędzony dzień w życiu. Największe emocje wzbudziło we mnie spotkanie z Panem Wojciechem Cejrowskim i moimi dwiema ulubionymi postaciami z mangi.
Z pewnością wybiorę się tam za rok, by poczuć tę niesamowitą atmosferę. Polecam wszystkim!
Aneta Olszewska

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com