• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

1 września 2020 r. po kilkumiesięcznej przerwie znów zabrzmiał w naszej szkole dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny. Dyrekcja szkoły, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców szczególnie ciepło witali w murach „Ekonomika”  uczniów klas pierwszych. Radosne  powitanie i uśmiech przeplatały się z niepewnością i ciekawością, co przyniesie ten rok szkolny. Pani Dyrektor Jolanta Duk wyraziła nadzieję, że będzie on dobry i spokojny.    Nowo przyjęci  uczniowie „Ekonomika” poznali swoich wychowawców, nauczycieli  i złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Uroczystość zakończyła się muzyczną dedykacją i życzeniami  sukcesów w nauce i nauczaniu dla Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Pracowników szkoły.

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com