Zlote technikum 2020

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 1 września 2020 odbędzie się według następującego porządku:

godz. 8.00 – Msza św. w Katedrze pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach

godz. 9.30 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 (przed budynkiem szkoły, a w przypadku złej pogody w sali gimnastycznej).

W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 biorą udział tylko uczniowie klas I, rozpoczynający naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach. Uczniowie muszą być w maseczkach ochronnych. Przy wejściu do budynku uczniowie dezynfekują ręce. Po uroczystości młodzież spotka się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Plan lekcji i główne zasady funkcjonowania szkoły wprowadzone ze względu na ograniczenia spowodowane wirusem COVID-19 dla uczniów klas starszych będą dostępne w dzienniku Librus.