• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Dnia 19 czerwca odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Pierwszy raz w historii Olimpiady etap wojewódzki odbył się online. Wzięło w nim udział 288 zespołów z całej Polski. Zadaniem drużyn było rozwiązanie testu, składającego się z 25 pytań wielokrotnego wyboru, w czasie 30 minut. Pytania obejmowały zagadnienia z zakresu ubezpieczeń społecznych –  od zasiłków po emerytury i zasady rozliczeń z ZUS.

Ekonomik godnie reprezentowali uczniowie z klasy 3a: Karolina Skaruz, Justyna Wysokińska i Richard Hodovaniuk. Uczniowie zdobyli 22 punkty, zajmując tym samym trzecie miejsce w województwie mazowieckim. Młodzieży gratulujemy ogromnej wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz umiejętności zdalnej pracy w grupie, z wykorzystaniem aplikacji komputerowych. Organizatorem olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. „

Lekcje z ZUS” oraz olimpiadę koordynowała w szkole pani Wioletta Pieńkowska.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com