• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych dziękuję nauczycielom za wysiłek i zaangażowanie, które pozwoliły na szybkie dostosowanie edukacji do nowych warunków, za dbałość o to, by nasi uczniowie rzetelnie pracowali nad własnym doskonaleniem, nad własną osobowością, za włożony trud, za każdy przejaw życzliwości i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród uczniów, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratuluję Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych. Osiągając doskonałe wyniki w nauce, reprezentując naszą szkołę na zewnątrz podczas różnych przedsięwzięć dostarczaliście nam, nauczycielom, wielu powodów do dumy. I Wy też możecie być z siebie dumni, bo rzeczywiście daliście z siebie wszystko. Szczere gratulacje należą się również tym, którzy, być może, nie zdołali odnieść tak spektakularnych sukcesów, choć i oni ciężko pracowali na to, aby zrealizować swoje marzenia i plany, zmierzyć się z własnymi słabościami i uczynić coraz bardziej widoczne postępy.

Słowa wdzięczności kieruję również do rodziców, którzy z głębokim oddaniem i troską wspierają nasze działania. Państwa pomoc jest bezcenna i szczególnie ważna. Tylko wspólne kierowanie się dobrem współczesnej młodzieży daje nadzieję, że to, co robimy, przyczynia się do budowania społeczeństwa, opartego na pięknych i szlachetnych wartościach.

Życzę nauczycielom, pracownikom, uczniom, ich rodzicom oraz przyjaciołom naszej szkoły odpoczynku po innej niż zawsze nauce i pracy.

Życzę wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com