• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Tegoroczna matura dobiega końca. Przed uczniami ostatni egzamin z języka rosyjskiego. Zdecydowana większość maturzystów może już odetchnąć. Emocje opadły, pozostały nietypowe wspomnienia, refleksje i …oczekiwanie na wyniki! W myślach nadal kołaczą się słowa, które jeszcze niedawno spędzały sen z powiek uczniów, nauczycieli i rodziców : pandemia, odwołane, przesunięte, zmienione, bez ustnych, dezynfekcja, maseczki, odległości, procedury, zasady, zagrożenie, przyszłość, testy, wytyczne, zarządzenia, egzaminy, bezpieczeństwo, ryzyko, wirus…

Nikt nie pamięta takiej sesji maturalnej, nikt przed Maturzystami z roku 2020 nie miał takich doświadczeń. Brawo! Daliśmy radę! Ci, co pisali, Ci, co wspierali i Ci, co organizowali egzamin. Teraz wszyscy razem z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość i czekamy na dobre wieści o wynikach do 11 sierpnia.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com