• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Miło nam poinformować, że logistycy z naszej szkoły odnoszą kolejne sukcesy.

Komitet Główny XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu ogłosił listę finalistów olimpiady, na liście tej znalazł się Jacek Borkowski-uczeń klasy czwartej technika logistyka. Sukces w postaci tytułu Finalisty odnieśli też uczniowie Jacek Borkowski i Marta Kruszewska z klasy czwartej technika logistyka w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno- Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański.

Na tym lista sukcesów się nie kończy.

06 maja 2020 r. miało miejsce podsumowanie VIII Konkursu „Normalizacja i Ja"  organizowanego przez Polski Komitet Normalizacyjny (hasło tegorocznej edycji: Transport przyszłości napędzany normami). Tradycyjnie, Gala rozdania nagród Konkursu „Normalizacja i Ja" odbywała się w czasie trwania dorocznych Konferencji „Normalizacja w Szkole", niestety w tym roku Konferencja została odwołana z powodu pandemii.

Komisja konkursowa w składzie: Ewa Zielińska (Zastępca Prezesa PKN - Przewodnicząca), Grażyna Gregorczyk (ekspert niezależny), Donata Andrzejczak (ŁCDNiKP), Bogdan Kruszakin (ORE), Barbara Płotczyk (KCER), Zygmunt Niechoda (PKN), Paweł Górski (PKN - Sekretarz) zebrała się w dniu 5 marca br. Komisja wyłoniła zwycięskie prace i tu nasza szkoła odniosła wielki sukces:

W kategorii grafika

Drugie miejsce

Kamil Komar uczeń III klasy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Trzecie miejsce

Paulina Kołak uczennica III klasy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Marta Marczuk uczennica III klasy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

 W kategorii esej (praca ucznia):

Pierwsze miejsce

Jakub Cabaj uczeń III klasy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

 W kategorii scenariusz lekcji (praca nauczyciela):

Pierwsze miejsce

Elżbieta Replińska nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Prace uczniów oraz nauczyciela możemy podziwiać na stronie bardzo uznanej instytucji, jaką jest PKN

https://wiedza.pkn.pl/web/strefa-edukacji/oswiata-konkursy

Gratulujemy naszym kolegom sukcesów!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com