• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Dzisiaj zakończył się uroczysty tydzień , w którym uczniowie Technikum nr 2 i VI Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Mimo sytuacji związanej z pandemią koronawirusa były to chwile uroczyste, niecodzienne, wzruszające… Jak na zakończenie szkoły przystało absolwenci nie szczędzili słów podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Choć w maseczkach i rękawiczkach, ale często w garniturach, białych koszulach i bluzkach, uśmiechali się „oczami”, wręczali kwiaty i optymistycznie opowiadali o swoich planach na przyszłość. Uczniowie Ekonomika w 100% otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, za wyniki w nauce powyżej 4,75 ośmiu absolwentów, oprócz świadectw z wyróżnieniem, odebrało Nagrody Kopernikowskie. Było też wiele nagród książkowych, statuetek za osiągnięcia sportowe i dyplomów. Bez publiczności, bez fanfar, ale z błyskiem radości w oczach, z wieloma ciepłymi słowami, podziękowaniami i życzeniami kończymy rok szkolny dla tegorocznych absolwentów. Teraz zostało już tylko przygotowanie do matury i zdanie egzaminów (miejmy nadzieję) w czerwcu. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki!

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com