• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Uczennica klasy pierwszej VI liceum Ogólnokształcącego, Wiktoria Nowosielska, została wyróżniona za pracę literacką przygotowaną na konkurs Polskie serce pękło. Katyń 1940 upamiętniający Zbrodnię Katyńską w jej 80. rocznicę. Wydarzenie zainicjowała Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, a w Komitecie Honorowym znaleźli się: Prezydent RP Andrzej Duda, Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski, szefowie resortów obrony, spraw wewnętrznych i administracji oraz Prezes IPN. Na konkurs wpłynęło blisko 700 zgłoszeń: 208 prac literackich oraz 431 prac plastycznych.
Wiktoria zajęła IV miejsce w kategorii pracy pisemnej Dlaczego nie wolno nam zapomnieć o Katyniu?
Serdecznie gratulujemy!

 Katyn

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com