• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Od 12 marca do 25 marca zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole.  
Nie są to ferie. Nauczanie prowadzone będzie w formie zdalnej.
Nauczyciele będą kontaktowali się z uczniami i przekazywali materiały i ćwiczenia dla uczniów poszczególnych klas w formie elektronicznej  za pomocą np. dziennika Librus, poczty elektronicznej, Messengera, platformy Google lub z wykorzystaniem innego nośnika.

Zalecamy młodzieży pozostawanie w domu, a ewentualne kontakty z rówieśnikami i innymi osobami poprzez media społecznościowe.

Prosimy też o śledzenie komunikatów, wskazówek, zaleceń i propozycji do wykorzystania zamieszczanych na stronie MEN (www.gov.pl/web/edukacja) oraz informacji na stronie internetowej  szkoły i Dzienniku Librus.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com