• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 6 lutego 2020 roku uczniowie z klas 2r, 3a, 3r i 4r wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Młodzież wzięła udział w nagraniu pięciu odcinków teleturnieju „Koło Fortuny”, emitowanego na antenie TVP 2. W Centrum Produkcji Filmowo – Telewizyjnej ATM Studio uczestników wycieczki przywitali pracownicy Agencji Aktorskiej Sceneria, którzy zapoznali ich z zasadami udziału publiczności w programie. Następnie młodzież zajęła miejsca na widowni, aby kibicować uczestnikom teleturnieju. Udział w nagraniu był ciekawym doświadczeniem. Uczniowie mieli okazję obserwować etapy powstawania popularnego programu. Zobaczyli na czym polega praca operatorów kamer, reżysera, dźwiękowców, oświetleniowców, charakteryzatorów oraz tzw. animatora publiczności, z którym widownia musi niewątpliwie aktywnie współpracować. Szczególnie zainteresowani byli rolą prowadzących program – Izabellą Krzan i Norbim. Zmagania uczestników umilał zespół RBand, grając popularne covery.  Podczas przerw, między nagraniami, uczniowie zwiedzili niewidoczne na wizji kulisy studia, rozmawiali z uczestnikami teleturnieju i wykonywali pamiątkowe fotografie. Młodzież z „Ekonomika” doskonale spisała się w roli publiczności, żywiołowo dopingując uczestników teleturnieju do końca nagrania.

Zapraszamy do oglądania odcinków teleturnieju (od 728 do 732) z publicznością z „Ekonomika”, które zostaną wyemitowane na antenie TVP 2 w połowie marca bieżącego roku.

Podczas wyjazdu opiekę nad uczniami sprawowały panie: E. Buczkowska, W. Pieńkowska, A. Wereszczyńska i E. Woźniak.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com