• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Dnia 11.01.2010 r. w Sali Weselnej "Orchidea" w Siedlcach odbył się bal studniówkowy uczniów klas maturalnych. Wzięły w nim udział cztery klasy technikum i jedna klasa liceum ogólnokształcącego.

Po przemówieniach wygłoszonych przez: Panią Jolantę Duk - Dyrektora Szkoły oraz Pana Mariusza Oknińskiego - przedstawiciela Rodziców, uczniowie rozpoczęli bal dostojnym staropolskim tańcem - polonezem. Taniec zainaugurowały słowa z polskiej epopei narodowej - "Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi"...

...a potem zabawa trwała do białego rana!!!

Z całą pewnością wieczór ten na długo zostanie w pamięci maturzystów.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com