• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Technikum nr 2 w ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach po raz kolejny otrzymało Złotą Tarczę w prestiżowym rankingu szkół Perspektywy 2020 plasując się na 1 miejscu wśród techników w Siedlcach, 15 miejscu w województwie mazowieckim i 90 miejscu w Polsce.

W ubiegłym roku nasza szkoła uzyskała Srebrną Tarczę, była na 142 miejscu w Polsce, więc sukces szkoły w tym roku tym bardziej cieszy, ponieważ nastąpił znaczny wzrost pozycji Technikum nr 2 (o 52 miejsca).

Na bardzo dobrą jakość nauczania w naszej szkole i uzyskanie Złotej Tarczy mają wpływ wysokie wyniki naszych uczniów na egzaminach zewnętrznych tj. na egzaminach zawodowych (30%), maturalnym z przedmiotów obowiązkowych (20%), maturalnym z przedmiotów dodatkowych (30%), oraz sukcesy uczniów w ogólnopolskich olimpiadach (20%).

Gratuluję i składam wyrazy uznania całej Kadrze Pedagogicznej, Uczniom i Rodzicom. To wynik wspólnego zaangażowania, wytrwałości w pracy i wiary w osiągnięcie sukcesu.

Zlote technikum 2020

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com