• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Dzisiaj Nauczyciele, Pracownicy, przedstawiciele Rodziców i Uczniowie „Ekonomika” spotkali się na Szkolnym Kolędowaniu. Na scenie duży stół przykryty białym obrusem, choinka, żłóbek… Mądre słowa, jakże ważne dla wszystkich w okresie Świąt Bożego Narodzenia: „Podziel się ze mną w mojej samotności”, „Nie bądźmy jedynie niemymi przechodniami”, „Byście z radością i prostotą dziecka świętowali narodziny Zbawiciela i niech to będą również wasze narodziny – narodziny nowego człowieka”. Wszyscy przeżyliśmy chwile refleksji i wzruszenia, ale też uśmiechu i radości przy nieco żartobliwych tekstach ks. Twardowskiego i żywiołowo zaśpiewanych kolędach. Pani dyrektor Jolanta Duk złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia, a wszyscy artyści chórem zakrzyknęli: „Wesołych Świąt!”

W uroczystości wystąpili: z klasy 1ap- Kinga Szczepańska, Olga Mikułowska, Gabrysia Soszyńska, Małgosia Mazurek, Kuba Kruszewski, Kacper Śpiewak, Weronika Kotowska, z klasy 1fg - Wiktoria Nowosielska, Natalia Wielgórska, Małgorzata Teodorczuk, Ola Stelęgowska, Lidia Wielgórska, z klasy 2f - Beata Borkowska, z klasy 2r - Ola Kazanecka, z klasy 1rg - Kamila Wojtczuk, Marcel Wójcik , z klasy 3f - Milena Jastrzębska, Kamila Gałecka, Karolina Mazurczak, z klasy 4l- Konrad Surudo. Gościnnie wystąpili też ubiegłoroczni absolwenci- Ada i Patryk.

Szkolne Kolędowanie przygotowali p. prof. Barbara Adamiak i p. prof. Tomasz Borkowski.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com