• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Rozejrzyj się i zobacz czy jest obok Ciebie ktoś, kto jest chory, ubogi, samotny, czuje się niekochany i niechciany.Nie musimy robić wielkich rzeczy. Liczy się to, że robimy małe rzeczy z wielką miłością – dzieląc się uśmiechem, dobrym słowem, pomocną dłonią …

Św. Matka Teresa z Kalkuty

 

Serdecznie dziękujemy młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się w akcję charytatywną „Świąteczna Paczka”, która odbyła się w dniach 29.11. -12.12.2019 r. Licznie zebrane artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki i książki przekazaliśmy do Caritasu, skąd trafią do ubogich, najbardziej potrzebujących mieszkańców parafii katedralnej w Siedlcach.

Zbiórkę w szkole przeprowadziły panie: M. Przesmycka i W. Pieńkowska.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com