• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

"Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

W ramach projektu ,,Lekcje z ZUS" 35 uczniów z naszej szkoły, dnia 02.12.2019 r. wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach dla Szkół Ponadgimnazjalnych - ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych", której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru, zawierającego 20 pytań. Czworo uczniów, z klasy 3a: Karolina Skaruz, Justyna Wysokińska, Aneta Krasuska i Richard Hodovaniuk, uzyskało maksymalną liczbę punktów. W dniu 09.12.2019 r. uczniowie Ci przystąpili do dogrywki w wyniku, której wyłoniono zespół (Karolina Skaruz, Justyna Wysokińska i Richard Hodovaniuk) do reprezentowania szkoły w II etapie olimpiady. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w olimpiadzie. Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i trzymamy za nich kciuki aby zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego. „Lekcje z ZUS” oraz olimpiadę koordynowała w szkole pani W. Pieńkowska.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com