• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W czwartek 28 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 8 odbył się Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Czytania” zorganizowany przez Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Robert Boguszewski z kl. 4c technikum i Piotr Nojak z kl. 2f LO. Wystąpienia obu uczniów wywarły duże wrażenie na słuchaczach i oczarowały jury. Komisja doceniła interpretację czytanych tekstów i środki artystycznego wyrazu. Robert Boguszewski zajął I miejsce i został Mistrzem Czytania 2019; II miejsce i tytuł Wicemistrza Czytania jury przyznało Piotrowi Nojakowi. Gratulujemy! Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów, dziękujemy za piękną postawę i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com