• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 15 listopada 2019 r. 16 uczniów z klas technika logistyka wzięło udział w szkolnym etapie IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów  technikum szczegółowymi zagadnieniami z zakresu transportu, spedycji oraz logistyki z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i innych uczelni o podobnych kierunkach  kształcenia. Wyniki I szkolnego etapu olimpiady już 30 listopada, a etap okręgowy odbędzie się w wybranych szkołach 6 marca 2020 r. 

Liczymy na sukcesy naszych logistyków. Przypominamy, że do II etapu XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu zakwalifikowało się aż 9 uczniów z klas technika logistyka.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com