• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 18 września 2019 r. w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca dwa projekty edukacyjne realizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego: „Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych” oraz  „Mazowsze - stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych”. Podczas gali podsumowano również II edycję  przeprowadzonego w ramach projektów konkursu „Opiekun stypendysty roku szkolnego 2018/2019”.  Konkurs skierowany był do nauczycieli – opiekunów, pedagogów szkolnych i doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami w ramach projektów w roku szkolnym 2018/2019.

Nauczyciel przedmiotów logistycznych ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach Pani Elżbieta Replińska już po raz drugi uzyskała tytuł Laureata tego konkursu tym razem za sprawowanie opieki nad uczniem z klasy IV technika logistyka Szymonem Talachą, który pod kierunkiem nauczyciela przygotował innowacyjny projekt. Projekt dotyczył infrastruktury rowerowej w Siedlcach i najbliższej okolicy oraz jej wpływu na komfort jazdy rowerzystów oraz decyzje mieszkańców odnośnie wykorzystania roweru jako środka komunikacji i rekreacji.

Pani Elżbieta Replińska  podczas gali odebrała nagrodę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adam Struzika.

Ekonomik od pięciu lat bierze udział w projekcie „Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. W roku szkolnym 2018/2019 ze stypendium skorzystało 13 uczniów Technikum nr 2.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com