• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 19.06.2019 r. odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/19. Punktualnie o godzinie 9.30 na sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele oraz uczniowie. Uroczystość została rozpoczęta przemówieniem Pani Dyrektor Jolanty Duk, która podziękowała wszystkim za całoroczny trud. Efektem tegoż wysiłku była ogromna ilość nagród dla uczniów za ich imponujące osiągnięcia edukacyjne, sportowe, konkursy, prace na rzecz szkoły i wiele innych. Niespodzianką były złote tarcze Kopernikowskie, które Pani Dyrektor osobiście wręczyła każdemu nagrodzonemu uczniowi.
W części artystycznej akademii podziwialiśmy występy uczniów z klas: 1F, 2F oraz 3L, którzy zaprezentowali nam utwory takich artystów jak Britney Spears, Chris Isaac czy Marek Grechuta. W miłej atmosferze słuchaliśmy wierszy i oglądaliśmy przedstawienie.
Po uroczystości odbyły się spotkania wychowawców z klasami, podczas których zostały rozdane świadectwa.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com