• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Poznanie różnorodności biologicznej w Ogrodzie Zoologicznym było celem wycieczki kl.2f LO. Uczennice mogły zobaczyć gatunki zagrożone wyginięciem takie jak: gibony górskie, dzioborożce, oryksy szablorogie. Z Ogrodu Zoologicznego środkami transportu miejskiego: tramwajem i metrem uczennice udały się do Ogrodu Botanicznego znajdującego się na dachu Biblioteki UW. Ogród jest jednym z największych ogrodów dachowych w Europie. Rozciąga się na powierzchni ponad 1 ha, roślinność zajmuje w nim 5111 m2. Spacerując bulwarami na Wisłą wycieczka udała się do Planetarium CNK, gdzie uczennice mogły uczestniczyć w niesamowitym pokazie filmu „Na skrzydłach marzeń” w technologii fulldome, która umożliwia projekcję na sferycznym ekranie, otaczającym widownię z każdej strony.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com