• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Uczniowie klasy 3r wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Marzycielska Poczta”. Polega ona na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci, dla których takie przesyłki stanowią ogromne wsparcie w walce z chorobą. Po zapoznaniu się z profilami dzieci, zamieszczonymi na stronie internetowej akcji, młodzież postanowiła przygotować i wysłać kartki do dziesięcioletniego Mateusza, który porusza się na wózku inwalidzkim. Mamy nadzieję, że przesyłka wywoła uśmiech na twarzy adresata. Zaangażowanie w akcję dało uczniom wiele satysfakcji, ponieważ nawet drobnymi gestami można zmienić czyjś świat na lepsze. Z pewnością w przyszłym roku szkolnym również włączymy się w akcję.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com