• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 21 maja 2019 r. czterech uczniów z klasy III L: Jakub Altin, Damian Bednarczyk, Mateusz Niwęgłowski, Mikołaj Grudzień oraz czterech uczniów z klasy II L: Jakub Cabaj, Marta Marczuk, Paulina Kołak, Kamil Komar pod opieką nauczycieli Elżbiety Replińskiej i Joanny Kot odbyło wycieczkę do Kazimierza Dolnego oraz Nałęczowa.
Wycieczka była nagrodą za zajęcie II i IV miejsca w III Wielkich Igrzyskach Ekologicznych organizowanych przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach.
Program wycieczki obejmował: zwiedzanie z przewodnikiem Nałęczowa (Park Zdrojowy z Pałacem Małachowskich, Dom Zdrojowy, budowle sanatoryjne, Muzeum Stefana Żeromskiego), rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie Zamku Kazimierza Wielkiego, Baszty, Kościoła Parafialnego Fary, rynku z zabytkowym kamieniczkami.
W Kazimierzu skosztowaliśmy słynne koguciki kazimierskie. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Siedlec.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com