• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

"Każdy ma swoje miejsce ulubione w dzieciństwie. To jest ojczyzna duszy." - Stefan Żeromski
Uczennice i uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą p. Elżbietą Zaniewicz podjęli inicjatywę zorganizowania klasowego konkursu fotograficznego "Mazowsze - moja mała ojczyzna". Na konkurs uczestnicy nadesłali 23 zdjęcia ukazujące piękno regionu - wyjątkowość przyrodniczo, historycznie lub personalnie ważnych miejsc na Mazowszu. Następnie młodzież głosowała na ich zdaniem najpiękniejsze fotografie. W ten sposób bezstronnie wyłoniono zwyciężczynie konkursu. Justyna Wysokińska zajęła I miejsce, a Weronika Zając II miejsce. Fotografie są przepiękne i stanowią niezbity dowód na to, iż klasa 2a nie tylko świetnie radzi sobie z rozrachunkami, ale także obfituje w talenty artystyczne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i inne upominki. Gratulujemy!

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com