• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Dnia 26.04.2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych : 4A, 4C, 4L, 4R oraz 3F.
Uroczystość rozpoczęła przemówieniem Pani Dyrektor Jolanta Duk. Następnie zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz dyplomy i upominki za udział w konkursach i pracę na rzecz szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klasy 4R: Patrycja Rosa i Przemysław Radzikowski przedstawili prezentację multimedialną pt. „Wehikuł wspomnień” dotyczącą kilkuletniego pobytu maturzystów w naszej szkole. Następnie uczniowie klas: 1F, 2F, 3L i 4R uświetnili uroczystość swoimi występami w formie wierszy, piosenek i przedstawienia.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a maturzystom życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com