• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Od września 2016 roku uczniowie kształcący się w zawodzie technik handlowiec są objęci patronatem przez Bricomarche w Siedlcach. Dnia 12 kwietnia br. kolejna grupa 38 uczniów z klas: 1c, 2c i 3c uczestniczyła, w ramach podpisanego porozumienia, w wycieczce zawodoznawczej do Centrali zakupowej Bricomarche w Swadzimiu koło Poznania. Uczniowie zwiedzili w niej część magazynową poznając rodzaje magazynów, zasady przechowywania w nich towarów, przyjmowania i przygotowywania dostaw oraz wykorzystywany przy tym sprzęt i urządzenia. W części biurowej młodzież zapoznała się z organizacją sklepu od podstaw, począwszy od biura projektowego, po m.in. zagospodarowywanie powierzchni handlowej, zasady ekspozycji i rozmieszczania poszczególnych grup asortymentowych towarów, analizę sprzedaży i działania marketingowe. Podsumowaniem pobytu był quiz sprawdzający nabytą wiedzę. Ponieważ wszyscy rozwiązali go wzorowo w nagrodę otrzymali od firmy zestawy różnych gadżetów reklamowych. Bogatsi w wiedzę zawodową zawitaliśmy jeszcze na krótko na Starym Rynku w Poznaniu, by pozdrowić (niestety nie trykające się o tej porze) koziołki. Dziękujemy Bricomarche za organizację i sfinansowanie tej zawodowej podróży.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com