• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W wyniku rekrutacji uczniowie: Karolina Skaruz, Weronika Zając i Łukasz Krasuski (jako zespół) zostali zakwalifikowani do I etapu ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego – Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie 2. Konkurs realizowany jest przy wykorzystaniu branżowej symulacji biznesowej Revas “Serwis IT”. Zespół przez kolejne 7 tygodni będzie podejmował realistyczne decyzje biznesowe, w tygodniowych okienkach decyzyjnych. Zadaniem uczniów będzie analizowanie rynku w celu dopasowywania oferty swojego serwisu do wymagań klientów, monitorowanie działań konkurencji i zarządzanie serwisem IT w taki sposób, by nie tylko osiągać zysk, ale również utrzymywać na wysokim poziomie jakość świadczonych usług, a także zadowolenie zarówno klientów jak i swoich pracowników. 

Najlepsze zespoły uczniowskie zostaną zaproszone na finały, które odbędą się w Rzeszowie, w czerwcu 2019 roku. Organizatorami konkursu są: INUP Koalicja Startupów oraz Revas Business Simulation Games, natomiast patronat honorowy nad przedsięwzięciem pełni m. in. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ośrodek Rozwoju Edukacji. Opiekunem zespołu jest p. Wioletta Pieńkowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Trzymamy kciuki za przemyślane i trafne podejmowanie decyzji przez uczniów.

Lista zakwalifikowanych szkół

Harmonogram rund decyzyjnych

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com