W dn. 02.04.2019 w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku „Copernicus and his heritage”. Konkurs zorganizowany został z okazji jubileuszu 50-lecia nadania szkole imienia Mikołaja Kopernika oraz wręczenia sztandaru. W zmaganiach wzięło udział 45 uczniów. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat życia i twórczości wybitnego polskiego astronoma. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu w języku angielskim. Koordynatorem konkursu była p. Emilia Woźniak.  Poniżej lista laureatów konkursu:

I miejsce (ex aequo): Karolina Prochenka z kl. 3L i Mateusz Garwoliński z kl. 3F,

II miejsce: Anna Ambroziak z kl. 1F

III miejsce: Jakub Cabaj z kl. 2L

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.