• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 28 marca 2019 r. gościliśmy w ZSP nr 2 pracowników Polskiego Komitetu Normalizacyjnego: doktora Zygmunta Niechodę - Doradcę Prezesa PKN oraz Pana Pawła Górskiego.
Pan doktor wygłosił wykład na temat roli normalizacji w życiu człowieka. Prezentacja zawierała rys historyczny normalizacji oraz zagadnienia współczesne związane z jej tematyką. Zwrócono m.in. uwagę na rolę norm w uzyskiwaniu przez przedsiębiorstwa przewagi konkurencyjnej.
Pan Paweł Górski przedstawił ideę konkursu "Normalizacja i ja" organizowanego corocznie przez PKN. W tegorocznej edycji konkursu nauczyciel przedmiotów logistycznych Elżbieta Replińska zajęła I miejsce w kategorii scenariusz lekcji. Uczennicy z klasy II L Paulinie Kołak przypadło III miejsce w kategorii grafika. Obie panie przygotowały prace na temat „Normy + miasto = Smart City”.
Słuchaczami wykłady byli nauczyciele ZSP nr 2 oraz uczniowie z klas I L, II L. III L oraz III R.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com