• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W dniu 8 marca 2019 r. uczniowie klasy 3 A z p. Kamilą Wereszczyńską i wychowawcą Robertem Borkowskim byli na wycieczce w Warszawie. Celem wycieczki było zwiedzanie Giełdy Papierów Wartościowych oraz zapoznanie się z ofertą edukacyjną poszczególnych uczelni dla uczniów technikum i liceum na XXXI Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym.
W budynku Giełdy p. Kamila Wereszczyńska przedstawiła wykład na temat historii i funkcjonowania tej instytucji finansowej. Po przerwie obiadowej udaliśmy się do budynku Pałacu Kultury i Nauki, gdzie uczniowie klasy 3 A brali udział w prezentacjach uczelni, spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz z ekspertami rynku pracy i doradcami zawodowymi.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com