• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 08 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach odbył się II Etap III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, której organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. W etapie tym wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły kształcących się w zawodzie technik logistyk, wśród nich finalista tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej uczeń klasy IV L Marcin Stosio.
Ze względu na dużą liczbę osób naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu OOSL, uczelnia wybrała „Ekonomik” jako szkołę, w której został on przeprowadzony. Szkoła nasza gościła prawie 80 uczniów z województwa mazowieckiego i lubelskiego, którzy zmagali się z pytaniami zawartymi w teście wielokrotnego wyboru . Wizyta młodzieży ze szkół kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor jest promocją nie tylko dla naszej szkoły, która wyróżnia się na tle innych szkół w Polsce wynikami nauczania, ale również dla naszego miasta.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki, mając nadzieję, że młodzież Technikum nr 2 weźmie udział w finale Olimpiady, który odbędzie się w Sopocie.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com