• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W piątek, 1 marca 2019 roku odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu finał XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Jednym z jego uczestników był uczeń klasy IV L Marcin Stosio. W finale do rozwiązania było pięć zadań dotyczących lokalizacji magazynów, zapasów oraz transportu. Autorami zadań byli nauczyciele akademiccy i autorzy podręczników do technika logistyka: dr hab. Maciej Stajniak prof. nadzw., dr inż. Matulewski Marek, dr inż. Krzyżaniak Stanisław.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki od 2008 roku. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Olimpiada jest turniejem tematycznym z dziedziny logistyki, którego finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego. Honorowym Patronem olimpiady jest Minister Edukacji Narodowej. Patronem Merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne

Wyniki finału - miejsca od 21-59 zamieszczone zostaną do 31 marca 2019 roku. Lista finalistów z miejsc 1-20 ogłoszona zostanie podczas uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 11.00 w Poznaniu. Trzymamy kciuki za naszego kolegę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com