• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniach 13.02.2019 i 25.02.2019 klasy 3c i 2a odwiedziły Urząd Miasta w Siedlcach, aby uczestniczyć w prelekcji Miejskiego Rzecznika Konsumentów - p. Grażyny Gadomskiej-Krawczun. Spotkanie było poświęcone prawom i obowiązkom konsumenta, producenta i sprzedawcy. Temat ochrony konsumentów to istotne zagadnienie, dlatego młodzież nie tylko słuchała z uwagą, ale również zadawała wiele pytań. Pani Rzecznik rozwiała wszelkie wątpliwości młodych konsumentów i zaoferowała swoją pomoc w przyszłości. Każdy uczestnik spotkania otrzymał broszury informacyjne: "10 porad Rzecznika Konsumentów", "Jak radzić sobie z windykatorem i komornikiem?", "Jak sobie poradzić z biernością przedsiębiorcy?" oraz arkusz zgłoszenia reklamacyjnego.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com