• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Tradycyjnie na 100 dni przed maturą uczniowie Ekonomika świętowali na uroczystym, niepowtarzalnym balu studniówkowym. Po przemówieniach wygłoszonych przez dyrektora szkoły panią Jolantę Duk, przedstawiciela Rodziców pana Jana Ratuskiego i uczniów Dorotę Ratuską i Patryka Wojtasa, pięknie wytańczonym Polonezem maturzyści rozpoczęli swój pierwszy i wymarzony bal. Dopełnieniem wspaniałego wieczoru były piosenki zaśpiewane przez uczniów dedykowane nauczycielom w podziękowaniu za wysiłek, cierpliwość i profesjonalizm w ich wymagającej poświęcenia i zaangażowania pracy. Gratulacje i wyrazy wdzięczności otrzymali również Rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w organizacji balu i życiu szkoły. 

Maturzystom życzymy aby dni pozostające do egzaminów upłynęły w atmosferze sumiennej i wytężonej pracy, która zaowocuje sukcesami na maturze i w dalszym dorosłym życiu.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com