• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Tradycyjnie na 100 dni przed maturą uczniowie Ekonomika świętowali na uroczystym, niepowtarzalnym balu studniówkowym. Po przemówieniach wygłoszonych przez dyrektora szkoły panią Jolantę Duk, przedstawiciela Rodziców pana Jana Ratuskiego i uczniów Dorotę Ratuską i Patryka Wojtasa, pięknie wytańczonym Polonezem maturzyści rozpoczęli swój pierwszy i wymarzony bal. Dopełnieniem wspaniałego wieczoru były piosenki zaśpiewane przez uczniów dedykowane nauczycielom w podziękowaniu za wysiłek, cierpliwość i profesjonalizm w ich wymagającej poświęcenia i zaangażowania pracy. Gratulacje i wyrazy wdzięczności otrzymali również Rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w organizacji balu i życiu szkoły. 

Maturzystom życzymy aby dni pozostające do egzaminów upłynęły w atmosferze sumiennej i wytężonej pracy, która zaowocuje sukcesami na maturze i w dalszym dorosłym życiu.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com